Dlaczego Bezpieczny Praktykant to ubezpieczenie dla Ciebie? | Diamond Finance Ubezpieczenia

Blog

Dlaczego Bezpieczny Praktykant to ubezpieczenie dla Ciebie?

Praktyki to ważny element kształcenia, doskonała okazja do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz weryfikacji poznanych podczas zajęć teorii. Niezależnie od tego, czy pracujesz w korporacji, placówce medycznej czy salonie odnowy, pamiętaj o wykupieniu odpowiedniej polisy. Interrisk, w partnerstwie z Diamond Finance, prezentuje kompleksowe ubezpieczenie – Bezpieczny Praktykant. Ta polisa z pewnością zapewni Ci spokój i ochronę podczas odkrywania nowych zawodowych horyzontów. 
Oto 3 powody, dlaczego uważamy, że Bezpieczny Praktykant to ubezpieczenie dla Ciebie: 

  • Bezpieczeństwo podczas aktywności zawodowych

Bezpieczny Praktykant zapewni Ci wsparcie, jeśli ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi podczas pracy. Nie warto rezygnować z zabezpieczenia w postaci z polisy, ponieważ spędzasz cały dzień w biurze – uwierz, że wystarczy odrobina pecha, aby nawet w takiej przestrzeni zdarzył się nieprzyjemny incydent.  

  • Dostęp do teleporad lekarskich

Praktyki to okres pełen wyzwań, któremu na dodatek często towarzyszy zabieganie. Taka intensywność może wpłynąć na Twoje zdrowie, zwiększając ryzyko różnych dolegliwości. Z ubezpieczeniem Bezpieczny Praktykant zyskujesz dostęp do teleporad lekarskich – szybkiego i wygodnego sposobu na konsultację z lekarzem internistą, pediatrą czy dietetykiem. Nie tyko oszczędzisz czas, ale otrzymasz fachową poradę medyczną, czy w razie potrzeby zwolnienie lekarskie bez konieczności opuszczania czterech kątów. 

  • Nowoczesna e-Rehabilitacja

Kontuzje mogą przytrafić się każdemu – a kiedy zamiast patrzeć przed siebie, analizujesz w głowie szereg nowych zadań od szefa, to jest o nie niezwykle łatwo. Interrisk oferuje nowoczesne i wygodne rozwiązanie - e-Rehabilitację, która pozwoli Ci wrócić do zdrowia przy wsparciu doświadczonego fizjoterapeuty z poziomu domowego (lub biurowego) zacisza. 

Polisa Bezpieczny Praktykant zapewni Ci bezpieczny zawodowy start, niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz. Skup się na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, a pozostałe kwestie związane z ewentualnymi niespodziankami zostaw specjalistom.
Agenci Diamond Finance chętnie pomogą Ci w doborze najlepszego wariantu oferty. Znajdź swojego Agenta-  tutaj.
Pamiętaj, że wiele polis – w tym ubezpieczenie szkolne, studenckie oraz między innymi mieszkania, samochodu, turystyczne czy fotowoltaiki – zakupisz wygodnie bezpośrednio z poziomu strony naszej multiagencji – kliknij tutaj!