Niby nie, ale jednak obowiązek - ubezpieczenie szkolne – Bezpieczny Junior | Diamond Finance Ubezpieczenia

Blog

Niby nie, ale jednak obowiązek - ubezpieczenie szkolne – Bezpieczny Junior

Nie wszyscy pamiętali, ale nie jest za późno. Sprawdź, dlaczego warto się zdecydować na ubezpieczenie szkolne.

Jeżeli jesteś rodzicem, to nie musimy przypominać Ci o licznych stresujących niespodziankach, które potrafią zapewnić w codziennym życiu nasze pociechy. Nabyte podczas szalonych zabaw skręcone kostki, otarcia, zwichnięcia…  Nie da się zapobiec wszystkim możliwym wypadkom, ale można aktywnie minimalizować ich skutki. Pomoże w tym ubezpieczenie dziecka – szkolne lub przedszkolne. 

We współpracy z Interrisk w Diamond Finance przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę – ubezpieczenie szkolne Edu Plus Bezpieczny Junior, dostępne w pięciu wariantach, już od 35 zł. To bardzo intuicyjna polisa, która zapewni ochronę Twojemu dziecku w każdej sytuacji. Zakłada między innymi jednorazowe świadczenia za zwichnięcie nogi lub wstrząs mózgu, dodatkowe świadczenia za pobyt w szpitalu i opiekę nad dzieckiem w jego trakcie oraz dodatkowe zabezpieczenie podczas szkolnych wycieczek.

Co otrzymujesz w pakiecie? 

  • Telemedycyna – konsultacje lekarza internisty, lekarza pediatry lub porada dietetyczna.
  • e-Rehabilitacja – szybki powrót do zdrowia dzięki wyjątkowej formie rehabilitacji w domowym zaciszu za pomocą najnowszej technologii i pod nadzorem fizjoterapeuty.
  • Pakiet Kleszcz – pokrycie kosztów badań diagnostycznych, antybiotykoterapii, usunięcia kleszcza oraz wypłata świadczenia 1000 zł za zdiagnozowanie boreliozy.
  • Zwrot kosztów wycieczki – wypłata świadczenia za opłaconą wycieczkę szkolną, w której udział uniemożliwił nieszczęśliwy wypadek i jego konsekwencje.
  • Opcja Hejt Stop – wsparcie informatyczne, prawne i psychologiczne w przypadku wystąpienia zjawiska hejtu.

Wystarczy kilka kliknięć 

Polisę Bezpieczny Junior kupisz samodzielnie on-line, wpisując podany kod w formularzu. Ofertę UBEZPIECZENIE BEZPIECZNY JUNIOR znajdziesz w zakładce: https://www.diamondfinance.pl/kup-polise. Możesz również skontaktować się z Agentem Diamond Finance, który chętnie przeprowadzi Cię przez proces zakupu. Znajdziesz go tutaj.