Współpraca | Diamond Finance Ubezpieczenia

Współpraca

df italia

Współpraca z Diamond Finance opiera się na prostych i przejrzystych zasadach

Diamond Finance to przede wszystkim zespół zaangażowanych ludzi. Naszym celem jest stworzenie środowiska innowacyjnych i przyjaznych rozwiązań dla Agentów, dzięki którym zoptymalizujesz swoją pracę. 

Jeśli takie wartości jak partnerski model współpracy oraz otwartość do korzystania z nowoczesnych rozwiązań są dla Ciebie ważne, dołącz do nas i zostań naszym Partnerem!

Rozwijaj z nami swój biznes.

Poznaj nas:

 • Zapewniamy stabilny rozwój Twojego biznesu

  87% Agentów współpracujących z nami ponad 3 lata zbudowało stabilny, długofalowy biznes i cieszą się sukcesem w branży ubezpieczeniowej.

 • Partnerski model współpracy

  Szanując Twoją markę własną dbamy o partnerski model współpracy i nie wymagamy wyłączności. U nas nie stracisz swojej tożsamości rynkowej. Docenimy Twój wypracowany sposób prowadzenia biznesu.

 • Brak planów sprzedażowych

  Nie mamy planów sprzedażowych więc nie będziesz obarczony planami, tabelkami, wykresami i nie zaznasz korporacyjnych procedur oraz struktur. Nie martwisz się o cele, KPI czy inne wskaźniki. 

 • Wykwalifikowany zespół

  Zespół menagerów i praktyków z doświadczeniem zapewnia nie tylko płynny proces wdrażania ale jest ciągłym wsparciem merytorycznym oraz technologicznym dla wszystkich już współpracujących.

 • Platforma DFS24

  Zbudowaliśmy innowacyjny, autorski system porównywania i wyszukiwania ofert, który daje dostęp do unikatowej oferty a przez wszystkim oszczędza czas. Poprzez jednorazowe wprowadzenie danych otrzymujesz w ciągu kilku sekund oferty 16 TU. 

 • Marketing

  Wspieramy marketingowo poprzez innowacyjny generator własnej, darmowej strony www dla każdego Agenta oraz wizytówkę Google, co pozwoli zaistnieć w sieci. Dodatkowo zapewniamy materiały reklamowe, jak: banery, plakaty, ulotki i wiele innych materiałów wsparcia.

 • Konkursy dla Agentów

  Dajemy możliwość udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. 

 • Zoptymalizowany system rozliczeń

  Minimalizujemy biurokracje  poprzez zoptymalizowany system rozliczeń oraz narzędzia umożliwiające archiwizacje dokumentów posprzedażowych. 

 • Ochrona prawna

  Zapewniamy ochronę prawną oraz ubezpieczenie OC dla każdego Agenta, również ubezpieczenie RODO i IDD.

 • VIP Klub

  Uczestnictwo w tym elitarnym KLUBIE to dodatkowe profity, tj.: wyższe prowizje sprzedażowe, bonusowe materiały marketingowe, szkolenia oraz dedykowane konkursy z wyjątkowymi nagrodami.

Dlatego jeśli chcesz rozwinąć swój biznes, korzystać z naszych zasobów i doświadczenia DOŁĄCZ DO NAS

pracownicy biurowi

Ścieżka współpracy

Po Twoim zgłoszeniu zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na spotkanie. Jeśli razem zdecydujemy się na współpracę czekają Cię tylko trzy kroki.

MAMY TYLKO TRZY KROKI:

 1. Umowa o współpracę lub umowa zlecenie.
 2. Szkolenia i egzaminy dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych (KNF).
 3. Rozpoczęcie współpracy przy bieżącym wsparciu.

Poznaj nasz zespół

Prezes Zarządu

Lech Gutkowski

Jestem pasjonatem oraz orędownikiem ubezpieczeń aktywnie zaangażowanym w rozwój świadomości ubezpieczeniowej w naszym kraju. Doświadczenie w branży zdobywam już od 1999 roku. W 2009 roku założyłem Agencję ubezpieczeniowo - finansową Diamond Finance. Jej dynamiczny rozwój pozwolił w 2013r. utworzyć spółkę DIAMOND FINANCE Sp. z o.o., która pewnie wkroczyła na konkurencyjny rynek pośrednictwa ubezpieczeniowego. Do dnia dzisiejszego kieruję spółką zajmując stanowisko Prezesa Zarządu.

Lech Gutkowski
Adam Lejbman

Wiceprezes Zarządu

Adam Lejbman

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej –  zarówno w sprzedaży, jak i zarządzaniu na różnych szczeblach. Z Diamond Finance jestem związany od momentu powstania spółki i od 10 lat aktywnie uczestniczę w jej rozwoju. Odpowiadam w naszej firmie za współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz koordynację i rozwój struktury własnej.

Dyrektor ds. rozwoju sieci

Daria Karaś

Z firmą Diamond Finance jestem związana od 2014 roku i pełnię funkcję Dyrektora ds. rozwoju sieci sprzedaży. W swojej codziennej pracy wspieram sieć sprzedaży Diamond Finance oraz Dyrektorów Regionalnych z obszaru całej Polski. Zajmuję się również rekrutacją kandydatów na stanowiska Dyrektorów Regionalnych oraz Agentów do współpracy z Diamond Finance. 

Daria Karaś
Agata Zdrojewska

Kierownik Biura Zarządu

Agata Zdrojewska

Do moich codziennych obowiązków w Diamond Finance należy kierowanie zespołem wspierającym pracę naszych Partnerów ( BWA oraz BWS Biurem Wsparcia Agenta i Biurem Wsparcia Sprzedaży), jestem również odpowiedzialna za wdrożenie „diamentowego dziecka” DFS24 do struktur sprzedaży. Szeregi Spółki zasiliłam w styczniu 2021, natomiast przygodę z branżą rozpoczęłam 20 lat temu.